W Kancelarii M.N. & M.Z. najważniejszy jest komfort oraz zadowolenie naszego Klienta. Zapewniamy uwagę i rozwagę, zrozumienie i fachowość, a przede wszystkim indywidualne traktowanie Klienta. Każda sprawa, czy to osoby fizycznej, czy firmy, jest dla nas tak samo ważna. Wynagrodzenie za nasze usługi ustalane jest z każdym Klientem indywidualnie. Wysokość opłaty uzależniona jest od formy współpracy pomiędzy Klientem a Kancelarią, od rodzaju zlecenia, stopnia skomplikowania sprawy, również od czasu, jaki na załatwienie sprawy należy poświęcić, a także od ewentualnej konieczności zaangażowania innych specjalistów np. rzeczoznawcy lub biegłego.

Zawsze staramy się, aby zarówno forma, jak i wysokość opłaty były przystępne i dostosowane do możliwości zarobkowych oraz oczekiwań naszego Klienta. Dlatego też oferujemy formę rozliczenia jednorazowego lub rozłożenie opłaty na raty, a płatności przyjmujemy zarówno w postaci gotówkowej, jak i w postaci przelewu bankowego, w zależności od preferencji naszego Klienta.

Nowym, wygodnym rozwiązaniem jest możliwość stałej, kompleksowej obsługi prawnej. Wówczas nasz Klient objęty jest ciągłą opieką prawnika i w każdej chwili może zwrócić się do swojego opiekuna o pomoc – o poradę telefoniczną, poradę mailową, czy też o rozmowę podczas spotkania w siedzibie Kancelarii.

Dla przedsiębiorców oferujemy atrakcyjne formy rozliczeń ryczałtowych, często stosowane przy usłudze stałej obsługi prawnej, gdzie możemy oszacować zakres wykonywanych czynności oraz ilość czasu koniecznego do poświęcenia danej sprawie.

Dodatkowo istnieje możliwość ustalenia pomiędzy Kancelarią, a Klientem, niezależnie od wybranego sposobu rozliczenia, dodatkowego wynagrodzenia za sukces w wygranej konkretnej sprawie sądowej, stanowiącego określony procent od wygranej kwoty tzw. success fee.